Zniszczone włosy po zimie? Zobacz co możesz zrobić.

Często nasze włosy po zimie są w opłakanym stanie. Dzieje się tak z tego powodu, że są narażone na zmiany temperatur. Wychodzimy na dwór, gdzie panuje niska temperatura albo przebywamy w przegrzanych pomieszczeniach. Ponadto noszenie czapki również im nie sprzyja. Na ogół są bardzo zniszczone, przesuszone, połamane i mają rozdwojone końce. Do tego nie mają połysku, elektryzują się i tracą swoją objętość. W takich przypadkach może nam pomóc keratyna.
Co to jest keratyna? Keratyna jest podstawowym składnikiem włosów wytwarzanym w skórze głowy. Jeżeli jej zabraknie, włosy stają się suche łamliwe i ogólnie nie wyglądają zdrowo. Gdy dojdzie do takiego stanu, w obecnych czasach możemy sobie bardzo szybko pomóc. Odpowiednie do tego będą produkty kosmetyczne, które w swoim składzie zawierają keratynę. Na przykład odżywki, mgiełki, maski. Dzięki takim specyfikom, włosy zostaną wzbogacone w odżywcze składniki a ich struktura odbudowana. Staną się one mocne, lśniące, gładkie, bardziej sypkie a także zwiększą swoją objętość.
Możemy również zdecydować się na specjalny, profesjonalny zabieg keratynowy. Ma on taką zaletę, że odbuduje nam włosy znacznie szybciej, wręcz natychmiastowo, a efekt utrzyma się długo. Zabieg polega na prostowaniu włosów przy wykorzystaniu keratyny, która pod wpływem wysokiej temperatury wprowadzana jest w struktury włosów. Kuracja jest całkowicie bezpieczna, ponieważ jest naturalna, nie zawiera żadnych środków chemicznych. Po takiej pielęgnacji włosy będą wspaniale wyglądały bez żadnego wysiłku z naszej strony.

http://www.kosmetomania.pl/

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCo to jest hałda?
Następny artykułCo to jest mesjanizm?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here