Wykładzina obiektowa – sprawdzony pomysł na podłogę w Twojej firmie

0
957

Wygląd pomieszczeń istotnie wpływa na wizerunek firmy. Jednym z elementów wystroju wnętrz jest podłoga. W wielu pomieszczeniach głównym celem jest łatwość w utrzymaniu powierzchni podłogi w czystości, w innych ważniejszą kwestią jest wyłożenie podłogi wykładziną wygłuszającą, a w jeszcze innych podłoga ma pełnić przede wszystkim rolę reprezentacyjną. Różne są potrzeby przedsiębiorców, dlatego też w sprzedaży dostępny jest rozbudowany katalog wykładzin.

Klasyczne rodzaje wykładzin obiektowych

Do typowych, czyli najpowszechniej używanych wykładzin obiektowych można zaliczyć: wykładziny dywanowe oraz wykładziny elastyczne PCV. Godnym polecenia sprzedawcą tego typu wykładzin jest firma Aximo, która swoją działalność prowadzi z powodzeniem od 25 lat. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że wachlarz produktów obejmuje tylko i wyłącznie wykładziny pochodzące od sprawdzonych producentów. Firma cieszy się zaufaniem klientów, ponieważ oferowane wyroby charakteryzują się wysoką jakością wykonania.

Atutem firmy Aximo jest fachowe doradztwo. W ofercie jest ponad 100 różnych rodzajów wykładzin obiektowych. Załoga sprzedawcy po wysłuchaniu potrzeb zamawiającego, bez problemu doradza, która wykładzina najlepiej spełni pokładane w niej oczekiwania. Co istotne, Aximo świadczy także usługi profesjonalnego montażu wykładzin. Wśród zadowolonych klientów firmy znajdują się między innymi: obiekty handlowe, kina, przedsiębiorstwa produkcyjne, uczelnie, przedszkola, urzędy.

Warto wiedzieć, że wykładziny przemysłowe są bardziej wytrzymałe od wykładzin, które zazwyczaj kładzie się w domu. Są odporne na zwiększone natężenie ruchu, nacisk punktowy oraz wgniatanie i odkształcanie. Spełniają także podwyższone normy bezpieczeństwa, ponieważ są trudnopalne. Poza tym ich duża odporność na wchłanianie kurzu i zabrudzeń, wiąże się z łatwością w utrzymaniu w czystości, a także niskimi kosztami czyszczenia i konserwacji.

Płytki dywanowe i panele LVT

Aximo proponuje swoim klientom wykładziny przemysłowe w różnych formatach i szerokościach. Większości z nas wykładziny kojarzą się z konstrukcją rulonu. Jednak coraz bardziej popularne stają się produkty w kształcie płytek lub paneli.

Płytki dywanowe dodają podłodze charakteru oraz stylu. Pozwalają bowiem na stworzenie indywidualnych rozwiązań. Są także estetyczne i wytrzymałe. Aximo sprzedaje płytki takich producentów jak: Forbo, Gerflor, IVC, Tarkett, Modulyss oraz Condor. W opcji są panele dywanowe w szerokiej palecie kolorystycznej, w tym płytki dywanowe: pętelkowe, welurowe (włókno cięte), igłowane, flokowane (FLOTEX), strukturalne.

Godne uwagi są także panele LVT. Pozwalają na uzyskanie podłogi pięknej jak drewno, a mocnej jak kamień. LVT to skrót od angielskiego: luxury vinyl tiles, co oznacza luksusowe płytki winylowe. Najprościej mówiąc, są to pocięte przez producenta kawałki wykładziny PCV. Panele LVT rewelacyjnie imitują kamień, drewno, ceramikę lub beton. 

Wykładziny specjalistyczne

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Aximo posiada w swoim asortymencie wykładziny specjalistyczne, w tym wykładziny niszowe. W sprzedaży dostępne są podłogi wygłuszające, które posiadają dobre właściwości akustyczne oraz podłogi antypoślizgowe, czyli takie, które poprawiają bezpieczeństwo w danym obiekcie. Wykładziny specjalistyczne znajdują zastosowanie w obiektach sportowych, bibliotekach, szpitalach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here