Przegląd dostawczaków do przewozu osób

Wygodne, przestronne i bezpieczne – takie powinny być auta do przewozu osób. W tej kwestii Fiat Professional ma bardzo dużo do zaoferowania: Ducato, Doblo i Talento to samochody dostawcze, dzięki którym można przewieźć nie tylko spore ładunki i towary, ale także imponującą liczbę osób. Poszukujesz solidnego i przy tym bezpiecznego samochodu do transportu ludzi? Fiat zapewni Ci szeroki wybór rozwiązań!

Ducato Panorama dla wymagających

Ten samochód to odzwierciedlenie klasycznego podejścia do przewozu osób. Luksusowe wnętrze zapewnia pasażerom pełen komfort, nawet podczas długich podróży. Szczególnie ceniona wśród firm branży transportowej jest wersja 8/9-miejscowa, dająca znacznie więcej możliwości niż pozostałe modele. Największym majstersztykiem okazują się fotele – z regulowanym oparciem, podłokietnikami oraz trzypunktowymi pasami bezpieczeństwa. Strefowa klimatyzacja dla pasażerów wzmacnia poczucie komfortu, natomiast pojemny bagażnik o objętości nawet 2,5 m3 oraz składaną i wyjmowaną półką umożliwia przewóz imponującej ilości bagaży.

Doblo Kombi dla wygodnych

Wszechstronny i komfortowy Doblo Kombi to propozycja dla kierowców, który poszukują niewielkiego, ale pojemnego auta. Wewnątrz znajduje się 5 wygodnych foteli, w których podróż będzie przyjemnością. To jednak przesuwne drzwi sprawiają, że samochód ten cieszy się sporą popularnością wśród podróżujących. Znajdujące się po obu stronach drzwi ułatwiają wsiadanie oraz wysiadanie z pojazdu. Natomiast spory bagażnik o pojemności ponad 1000 litrów (przy długim rozstawie osi) umożliwia transport towarów różnego typu.

Talento dla profesjonalistów

Pozostaje jeszcze jeden członek rodziny Fiata Professional, stworzony wprost do przewozu osób. Mowa o Talento Kombi, który nie tylko prezentuje się nowocześnie i nienagannie, ale posiada niezwykłe możliwości ładunkowe. Wnętrze jest bardzo przestronne – dzięki długiemu nadwoziu (ok. 5000 mm), pomieści nawet 9 osób z dość sporą ilością bagaży. Ale to nie wszystko. Szeroki wybór silników EURO 6 umożliwia ekonomiczną jazdę w każdych warunkach. Do tego wspomnieć należy o innowacyjnych systemach bezpieczeństwa, w tym ESC, HILL HOLDER czy TRACTION+. Talento daje pewność, że pomieści i przewiezie pokaźną liczbę osób w pełnej wygodzie i z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here