Niezależnie od tego, czy sztuka jest Twoim pomysłem na życie, czy też traktujesz ją bardziej jako hobby, jeśli chcesz rozwijać się w tej dziedzinie, warto otworzyć się na nowe idee i pracować nad swoim warsztatem. Właśnie z myślą o Tobie Szkoła Rysunku i Malarstwa http://totuwarszawa.pl stworzyła wakacyjny kurs rysunku. Czy w ciągu pięciu dni można stać się profesjonalnym rysownikiem? Nie, można natomiast wiele się nauczyć, opanować podstawy perspektywy, światłocienia, konstrukcji rysunku i nabyć wiele innych cennych umiejętności. Gwarantujemy, że po zakończeniu tego kursu będziesz zaskoczony/zaskoczona, jak wiele udało Ci się nauczyć.

Wakacyjne kursy prowadzą wyłącznie doświadczeni wykładowcy, którzy nie tylko posiadają głęboką wiedzę, ale również potrafią skutecznie ją przekazać. Możesz mieć pewność, że pomożemy Ci wynieść Twoją twórczość na zupełnie inny poziom i że zajęcia okażą się czystą przyjemnością – zarówno uczestnicy kursów wakacyjnych jak i prowadzący są pasjonatami, którzy potrafią cieszyć się rysunkiem i wiedzą, jak zarazić tą radością. Teraz masz szansę przekonać się o tym na własnej skórze!

Program wakacyjnego kursu rysunku może wydawać się bardzo rozbudowany, przynajmniej jeśli bierzemy pod uwagę jego ograniczony czas trwania. Zapewniamy jednak, że żadne spośród omawianych zagadnień nie zostanie potraktowane po macoszemu i że zadbamy o to, abyś opanował/opanowała umiejętności wyszczególnione w programie. Udział w naszym kursie to jednak nie tylko kwestia warsztatu, ale również szansa na poznanie swoich mocnych stron i uzyskanie narzędzi do rozwijania ich. To także świetna okazja dla ludzi wybierających się na studia artystyczne, np. malarstwo, wzornictwo, architekturę czy projektowanie ubrań aby zwiększyć swoje szanse na powodzenie na egzaminie wstępnym.

Nie można też zapominać o tym, że dzięki wakacyjnemu kursowi rysunku masz niepowtarzalną szansę poznać ludzi, którzy podobnie jak Ty pasjonują się sztuką i chcą się rozwijać. To szansa na nawiązanie kontaktów zawodowych, ale też przyjaźni na całe życie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat wakacyjnego kursu rysunku organizowanego przez Szkołę Rysunku i Malartstwa Totu, zajrzyj na stronę http://totuwarszawa.pl/component/eventbooking/kursy-cykliczne/wakacyjny-kurs-rysunku. Pokażemy Ci, jak tworzyć zapierające dech w piersiach obrazy i rysunki krok po kroku, nie pomijając żadnego ważnego aspektu. Zajęcia odbywają się zarówno w pracowni jak i w plenerze, możesz więc mieć pewność, że nie będziesz narzekać na nudę. Kurs rysunku to świetny pomysł na wzbogacenie swoich wakacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here