dziecko i tata
fot. pexels.com

Takie same koszulki, a w znacznie różnych rozmiarach – jedna koszulka dla taty, a druga dla dziecka – to stosunkowo nowy trend. Jest on obecny w Polsce już dobrych kilka lat i cały czas rozwija się coraz bardziej. Dowiedz się kilku intrygujących rzeczy o tym trendzie!

Zobacz też: http://jegoego.pl/koszulka-dla-taty-i-niemowlaka/

Czy to chwilowy trend?

Noszenie takich samych koszulek przez tatę i dziecko to zdecydowanie trend, jednak z pewnością nie chwilowy. Moda na noszenie tych samych ubrań (głównie są to koszulki, choć często również inne elementy garderoby – czapki, skarpetki, bluzy) przyszła ze Stanów Zjednoczonych i w Polsce utrzymuje się stosunkowo długo. Właśnie z tego względu nie można nazwać tego trendem, a zmianą, która staje się naturalnym elementem wielu rodzin.

Noszenie takich samych koszulek przez tatę i dziecko – hit czy kit?

Jak wynika z powyższego akapitu, noszenie tych samych koszulek to zdecydowanie hit. Zazwyczaj można zauważyć, że to mamy i córki ubierają się w takie same bluzki. Robią wspólne sesje zdjęciowe w tych samych ubraniach, czy zwyczajnie normalnie chodzą w nich po ulicy. Coraz częściej jednak, ojcowie także przekonują się, aby ubrać się tak samo, jak ich dziecko. Wcale nie ma tutaj ograniczenia mówiącego, że tylko tata i syn ubierają się tak samo. Często ojcowie i córki zakładają być może już nie takie same koszulki, ale bardzo spójne, które wzajemnie się uzupełniają.

Idealny pomysł na prezent

Podarowanie koszulek dla rodziców i ich dzieci jest świetnym pomysłem na prezent. Można postawić na uniwersalne hasła, dostępne w różnego rodzaju sklepach, a można również zdecydować się na ubrania personalizowane. Ta opcja sprawdzi się wówczas, gdy bardzo dobrze znamy rodzinę, której chcemy je podarować. Nadrukowanie hasła czy zdrobnień, jakimi rodzina się posługuje i wydrukowanie ich na ubraniach to doskonały pomysł na prezent.

Wspólna sesja zdjęciowa

Założenie takich samych koszulek to świetny moment, aby upamiętnić taką chwilę. Idealnie sprawdzają się zamawiane sesje zdjęciowe, wykonywane w profesjonalnym studiu lub plenerze, ale pod okiem profesjonalnych fotografów. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby taką sesję zrobić sobie samemu w zaciszu domu – telefonem komórkowym z samowyzwalaczem. Efekty również będą zadowalające. Zdjęcia z takiej sesji warto później wydrukować i schować do albumu, aby zawsze móc do nich wracać.

Przeczytaj też: http://hugus.pl/bezpieczna-posciel-dla-niemowlaka/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here