koszulki
fot: pixabay.com

Moda na naklejki na koszulkach znowu wraca. Kilka dobrych lat temu również spora część młodszych dzieci zachwycała się idolami z amerykańskich czasopism, ale zazwyczaj każdy mógł sobie tylko pomarzyć o prawdziwej, amerykańskiej koszulce z super-bohaterem, czy znanym sportowcem.

Zobacz też: http://trzypion.pl/naklejki-na-koszulki/

Trzeba było sobie radzić, sklepy świeciły pustkami ale nasza wyobraźnia pracowała na pełnej mocy. Właśnie wtedy na ratunek szarym i jednokolorowym ubraniom przyszła moda na naklejki na koszulkach, zwane również w tamtych czasach „prasowankami”.

Prasowanki – wyklejanki

Prasowanki były więc tanim zamiennikiem gotowego produktu. Można je było kupić za kilka złotych i zamiast sporej inwestycji z nową rzecz, nadawaliśmy już posiadanej koszulce nowy look.

Obecnie „prasowanki” mogą cieszyć się równie dużą popularnością.  Z jednej strony zaczynamy coraz częściej myśleć o planecie na której żyjemy. Coraz częściej uświadamiamy sobie, że nasz kolejny, często spontaniczny zakup, mocno obciąża środowisko w którym żyjemy. Chyba każdy z nas zna uczucie, kiedy po powrocie  z zakupów zdawał sobie sprawę, że właściwie kolejna, nowa koszulka wcale nie była mu potrzebna. Albo, że tak naprawdę ten fason nie wygląda na nas dobrze.

Zazwyczaj taka kolejna koszulka lądowała w szafie na stercie ubrań z etykietą „może kiedyś was założę”. Nie ma się co oszukiwać, takie ubrania zazwyczaj nie wychodziły już z dna szafy.

Kiedyś faktycznie tak był obecnie, również ze względu na obecność popularnych portali umożliwiające  zarówno sprzedaż jak i wymianę ubrań możemy zarobić parę groszy albo zyskać fajne ubranie i przerobić je według własnego stylu i upodobania.

Rodzaje naklejek

Firmy, które oferują naklejki na koszulki prześcigają się w mnogości wzorów, kolorów i technik wykonania. Jeżeli chcemy zmienić zwykła biała koszulkę w coś, co zaskoczy naszych znajomych, możemy wybrać  naklejany wzór, który do złudzenia będzie przypomniał prawdziwy haft.

Możemy też wybrać wzór trójwymiarowy, który na pewno zwróci uwagę każdego. Co więcej taki wzór często sami możemy zaprojektować, dodając swój własne zdjęcie, lub zdjęcie ulubionego zwierzaka.

Przeczytaj też: http://www.3pytania.pl/sklepy-z-tania-odzieza/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here