Zakup domku letniskowego – na co zwrócić uwagę

Wypad na działkę to okazja do oderwania się od miejskiego życia i sposób na miły odpoczynek. Coraz więcej mieszkańców dużych, średnich i małych miast decyduje się na zakup działki, na której można rekreacyjnie spędzić czas i wyrwać się nawet w środku tygodnia. Ale zakup działki to nie wszystko, dużo więcej zaangażowania należy włożyć w kupno domku letniskowego. Na co zwrócić uwagę, aby ten zakup był wyjątkowo udany?Poszukaj dobrze
Zanim zdecydujesz się na zakup domku, dokładnie przejrzyj oferty. Porównaj ceny i standard domków. Pamiętaj, że to wymaga czasu.

Uruchom swój zmysł analityczny
Domek to nie tylko cztery ściany. Zastanów się co koniecznie powinno znajdować się w standardzie. Podpowiadamy – najważniejsza jest instalacja elektryczna, gazowa i wodociągowa. Oprócz tego warto zwrócić uwagę na zabezpieczenia, na przykład czy zamontowane są drzwi antywłamaniowe (w najtańszych domkach na pewno takich nie zobaczymy).

Jakość i cena
Za jakość trzeba zapłacić. Dlatego nie dajmy się oszukać, że za kwoty rzędu 20-30 tysięcy kupimy dobrze wyposażony domek. Za wysoki standard, niestety, trzeba zapłacić.

Formalności
Na koniec, pamiętajmy, że aby postawić domek letniskowy potrzebny jest plan zagospodarowania miejscowego dla danej działki.

http://www.inspirationstudio.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here