Zagęszczanie włosów – Jak działają włókna keratynowe?

0
1341

W jednym z naszych ostatnich wpisów wspominaliśmy, że produkty na zagęszczanie włosów  pozwalające na aplikację bezpośrednio na skórę głowy włókien keratynowych wizualnie zwiększających ich objętość są całkowicie bezpieczne oraz dają nadspodziewanie dobre efekty. Wielu klientów pyta nas jednak w jaki sposób one działają. W ramach niniejszego wpisu postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości naszych klientów – zarówno stałych jak i potencjalnych.

Produkty zagęszczające z serii Toppik pozwalają na nałożenie na poszczególne pasemka włosów oraz skórę głowy specjalnych przywierających włókien. Stwarzają one wrażenie, że nasza czupryna jest o wiele bardziej bujna niż ma to miejsce w rzeczywistości, a dodatkowo wręcz perfekcyjnie imitują strukturę oraz wygląd włosa ludzkiego, dzięki czemu nawet nasi najlepsi znajomi nie będą w stanie odróżnić naszego „wspomagacza” od samodzielnie wyhodowanej fryzury.

Opisywane wyroby na zagęszczanie włosów przygotowywane są przez ekspertów w duchu personalizacji – oznacza to, że konsument może dostosować kolor włókien jakie mają zostać zaaplikowane w formie sprayu czy posypki, tak aby ich kolor właściwie dopasowany był do odcienia fryzury, jednocześnie czyniąc „sztuczne włosy” niemalże niewidzialnymi. Wbrew temu, co uważać mogą malkontenci, preparaty rzeczonego typu nie należą do nadmiernie drogich, a już z pewnością ich cena jest o wiele niższa niż miałoby to miejsce w przypadku prywatnie wykonanego zabiegu przeszczepu włosów, który może doprowadzić do powstania na naszej skórze nieestetycznych blizn i podrażnień, a dodatkowo nie gwarantuje, że po poddaniu się mu będziemy mogli cieszyć się zdrowymi, gęstymi i elastycznymi włosami.

Toppik jest firmą, która zdobyła niemały rozgłos za granicą, a teraz szturmem podbija rodzimy rynek, ku zadowoleniu konsumentów, którzy już od dawna poszukiwali skutecznego remedium na problemy z wypadającymi w sposób niekontrolowany włosami oraz na prześwitujące przez fryzurę obszary skóry. Teraz wszyscy oni mogą znów poczuć się pięknie, młodo i atrakcyjnie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here