Manicure żelowy

Manicure żelowy typu francuskiego jest obecnie jednym z najchętniej wybieranych przez wszystkie panie. Wygląda elegancko i utrzymuje się na paznokciach przez bardzo długi czas. Jest wyjątkowo łatwy w nakładaniu i z pewnością zachwyci wszystkie stylistki także szybkością i łatwością, z jaką mogą go wykonać.

Manicure żelowy. Dla kogo będzie idealny?

Dbałość o wygląd paznokci i sztuka ich ozdabiania wręcz rozkwitają. Praktycznie każda kobieta decyduje się na ich pokrycie ozdobami – od najprostszego lakieru, aż po wyjątkowy manicure, który z każdej płytki tworzy małe arcydzieło. Dlatego też odpowiadając na pytanie, dla kogo będzie idealny manicure żelowy, możemy jasno powiedzieć: dla każdego.

Ze względu na swoją idealną trwałość, tego typu ozdoba paznokci sprawdzi się u pań, które prowadzą aktywny tryb życia. Manicure żelowy to przede wszystkim brak odprysków czy zadrapań, które potrafiły szybko pojawiać się na klasycznych lakierach. To gwarancja, że każda kobieta będzie mogła cieszyć się niezachwianą urodą tej części swojego ciała, nawet jeśli wykonuje sporo zadań rękami, czy to w domu, czy też w pracy. Na pewno docenią go również kobiety uwielbiające aktywność sportową.

Drugą zaletą, jaką ma manicure żelowy, jest jego efektowny i elegancki wygląd, niezależnie od tego, czy wybierane są intensywne kolory, czy lśniąca biel. Warto zwrócić uwagę szczególnie na nią, ponieważ to kolor modny, a jednocześnie niezwykle trudny do nakładania. W przypadku klasycznych lakierów zazwyczaj biel wymaga ich kilku warstw. Nowoczesne profesjonalne żele są jednak tak mocne, że wystarczy już jedna ich warstwa, aby uzyskać pożądane efekty. Biel dzięki temu prezentuje się elegancko i wyjątkowo, podobnie jak inne kolory. Sprawdzi się między innymi dla wyjątkowych bizneswomen, które zawsze pragną zachwycać swoim nienagannym i nietuzinkowym wyglądem.

Jakie przykłady wyjątkowych żeli warto wybrać?

Żele do manicure, które zasługują na szczególną uwagę stylistek, to te, które cechują się najlepszym pokryciem i pomagają w wydobyciu głębokiego piękna z każdego paznokcia. Znajdują się wśród nich między innymi żel Kamuflaż, który pomaga w ukryciu drobnych mankamentów wyglądu, jakie mogą pojawiać się na paznokciu.

Z kolei panie, które pragną niesamowitych efektów i pięknego połysku paznokci powinny sięgnąć po żel Diament, który posiada błyszczące mikrodrobinki. Dzięki temu jego powierzchnia po zaschnięciu mieni się jak piękny diament. Na tej liście nie mogło zabraknąć też żelu led french extra białego, który gwarantuje wspomniany wyżej, elegancki efekt.

Lampy utwardzające

Nowoczesne żele do manicure przygotowane zostały w taki sposób, aby wysychały jak najszybciej, co jest zaletą zarówno dla klientek, jak i manikiurzystek. Cały ten proces powinien być prowadzony w specjalnej lampie do paznokci, która gwarantuje, że już po dwóch minutach paznokcie będą gotowe. Obecnie najpopularniejszym wyborem są lampy LED, które zachwycają swoją wydajnością i efektywnością pracy. Ich dodatkową zaletą jest niezwykle długa żywotność, która czyni z nich inwestycję na długie lata. Niewielki rozmiar i ładny design sprawiają, że dobrze wpasowują się w każdy salon kosmetyczny albo salon stylizacji paznokci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here