Różowe cienie do powiek

Cienie do powiek jest to kosmetyk używany przez każdą kobietę. Wybór cieni do powiek jest gigantyczny. Do wyboru jest cała gama kolorów i rodzajów cieni do powiek. Są one bardzo popularnym kosmetykiem, obok korektora, podkładu, pudru, różu do policzków, tuszu do rzęs, kredki i szminki. Wybór odpowiednich cieni do powiek jest sprawą istotną, a nawet trudną. Cień do powiek powinien pasować do karnacji, koloru oczu, włosów, a także całego wizerunku.
Różowe cienie do powiek są często stosowane przez kobiety. Jak najlepiej dokonać wyboru? Jeżeli chodzi o kolorystykę, trzeba pamiętać, że cienie w kolorach pastelowych, jasnych, a takimi cieniami są różowe cienie do powiek, wybieramy na dzień. Taki kolor będzie idealny do makijażu, który wykonywany jest do pracy lub na co dzień. Kolory ciemniejsze stosuje się do makijażu wieczorowego lub imprezowego. Wybierając różowe cienie do powiek, trzeba pamiętać o tym, że mogą one powodować efekt „płaczących oczu”.
Dokonując wyboru koloru cieni do powiek, trzeba pamiętać, że różowe cenie do powiek powinny współgrać z kolorystyką innych kosmetyków, takich jak, np. tusz do rzęs oraz róż do policzków.
Bogactwo wyboru powoduje problem z tym jaki cień wybrać. Są cienie prasowane (w kamieniu), cienie sypkie lub cienie w sztyfcie. Poza tym opakowania też są różne. Można znaleźć różowe cienie do powiek w osobnym opakowaniu, tzw. cienie pojedyncze. Różowe cienie do powiek mogą być pakowane do opakowań podwójnych lub potrójnych. Mogą one występować jako osobny kolor w połączeniu z innymi kolorami, np. niebieskim lub szarym, a może także być zestaw składający się z kilku odcieni różowego koloru. Różowe cienie do powiek mogą znajdować się w dużym zestawie kosmetyków, składającym się z pudru, cieni do powiek, różu do policzków oraz szminek. Różowe cienie do powiek w osobnym małym opakowaniu są jednak wygodniejszym rozwiązaniem.
Wybierając różowe cienie do powiek, pamiętać trzeba, że należy do niego prawidłowo dobrać kredkę do oczu oraz tusz do rzęs.
Aby przekonać się, że różowe cienie do powiek będą odpowiednie, dobrze jest przetestować ich przed zakupem. Każda dobra drogeria lub sklep z dobrymi perfumami proponują testery cieni do wypróbowania. Można udać się do sklepu i użyć testera do zrobienia makijażu. Najlepiej zrobić to w godzinach porannych lub przedpołudniowych, żeby przekonać się czy dany cień do powiek będzie dobrze się trzymał. Dobrym rozwiązaniem też będzie udział w sesji pokazu makijażu. W wielu sklepach z kosmetykami są organizowane takie pokazy, który prowadzi doświadczony wizażysta. Można poprosić o wykonanie makijażu, podstawą którego będą różowe cienie do powiek. Oprócz wykonania makijażu, wizażysta będzie mógł doradzić rodzaj cienia do kupienia oraz producenta. Aby różowe cienie do powiek trzymały się długo, można zastanowić się nad zakupem wodoodpornego cienia do powiek. Oferta kosmetyków wodoodpornych jest niezwykle bogata i różowe cienie do powiek na pewno znajdą się w kosmetykach wszystkich producentów dostępnych w sprzedaży.

http://www.silvanspa.pl/

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZdrowe kosmetyki
Następny artykułMarketing

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here