Przeszczep włosów w Polsce

W naszym społeczeństwie jest wiele osób chorych na łysienie androgenne, w większości przypadków są to mężczyźni. Problem dotyczy także kobiet, jednak w mniejszym stopniu. Pacjenci z tym schorzeniem charakteryzują się brakiem dużej ilości włosów, co negatywnie wpływa na ich samoocenę. Właśnie dla takich osób wykonuje się przeszczep włosów w Polsce.

Co warto wiedzieć o transplantacji włosów?

Przede wszystkim zabieg wykonywany jest przez lekarza trychologa, który wie wszystko o włosach i chorobach związanych z nimi oraz skórą głowy. Przeszczep włosów w polsce jest coraz bardziej popularny, choć nadal dość kosztowny. Ceny zabiegu wahają się między 1500 zł a 10000 zł. Niektóre kliniki i gabinety lekarskie zajmujące się transplantacją włosów umożliwiają swym pacjentom rozłożenie kosztów na raty. Jest to wygodny sposób zapłaty, szczególnie dla tych, którzy jednorazowo nie mogą wydać tak dużej kwoty.

Przeszczep włosów Polska – szczegóły zabiegu i efekt

Przede wszystkim zabieg przeniesienia włosów z jednej części głowy na inną jest czasochłonny. Lekarz musi każdy włos wraz z mieszkiem włosowym pobrać z części potylicznej, a następnie przenieść w miejsce docelowe. Pacjent podczas zabiegu nie czuje bólu oraz dyskomfortu związanego z samym pobraniem, ponieważ jest znieczulony miejscowo. Po samym przeszczepie każdy kuracjusz otrzymuje wskazówki, co robić podczas rekonwalescencji. Efekty transplantacji są naprawdę bardzo dobre i wielu pacjentów poleca zabieg przeszczepu włosów.

Jak przygotować się na przeszczep włosów?

Do tego rodzaju zabiegu zawsze należy się odpowiednio przygotować. Pierwsza ważna decyzja to wybór najlepszej kliniki, w której zostanie przeprowadzony przeszczep włosów. Tutaj liczą się kwalifikacje i doświadczenie specjalistów. Warto także zadbać o swoją własną formę psychiczną i fizyczną. Ważne jest także przed transplantacją włosów wykonanie wszystkich potrzebnych badań.

Przeszczep włosów Śląsk – w jakim mieście wykonamy operacje?

Dobrą opinią cieszą się kliniki i gabinety lekarskie w Katowicach. Przeszczep włosów Polska wykonywany jest tam na wysokim poziomie, przez doświadczonych lekarzy trychologów. Wiele osób poleca gabinety znajdujące się w tych okolicach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here