Rozwijająca się branża logistyczna, wymaga rozwiązań innowacyjnych, które będą mogły sprostać potrzebom klientów. Właśnie dlatego opracowano technologię, która rewolucjonizuje współczesny transport. Znane wszystkim drewniane palety, ustępują miejsca nowoczesnym paletom z plastiku.

Produkt certyfikowany

Paleta H1 posiada certyfikat zgodny z normą DIN EN ISO 8611-1. Oznacza to, że palety te przeszły wszelkie możliwe testy i jako palety H1 z plastiku mają odpowiednią nośność i siłę udźwigu. Pomimo tego, że są bardzo lekkie, bo ważą aż o 6 kilogramów mniej od swoich drewnianych odpowiedniczek, to potrafią udźwignąć ładunek o masie 1 tony.

Paleta H1 czyli higiena przede wszystkim

Konstrukcja palety z plastiku została tak zaprojektowana, aby idealnie nadawała się do branży spożywczej. Dzięki surowcowi, który został użyty do jej produkcji, utrzymanie jej w czystości jest bardzo łatwe i wygodne. Ponadto płaska powierzchnia tylko ułatwi to zadanie. Transport spożywczy kieruje się swoją specyfiką. Dlatego też potrzebuje odpowiedniej palety na żywność. Paleta Schoeller Allibert poprzez kratki, które w sobie posiada, zapewnia odpowiednią wentylację produktów. Dodatkowo towary mogą na niej szybko schnąć lub się chłodzić. Sama paleta jest odporna na zamarzanie do temperatury -20 stopni Celsjusza.

Wygodne użytkowanie

Dzięki swoje unikalnej konstrukcji, palety te świetnie się sprawdzają. Poprzez zastosowane rozwiązania, załadunek i rozładunek transportu potrwa szybciej. Dodatkowo dzięki wyposażeniu palet w 7mm obręcze, łatwiej i stabilniej je układać i przechowywać. Palety na żywność zostały tak skonstruowane, aby były kompatybilne z wszystkimi systemami przeładunkowymi. Ich zadaniem jest przede wszystkim ulepszyć i ułatwić pracę. Tak, aby towar dojechał na miejsce w dobrym stanie.

Kwestie techniczne

Palety występują w dwóch wersjach. Każda z nich o wymiarach 1200×800 mm. Dodatkowo są wysoce trwałe. Producent zapewnia, że nawet po upadku z wysokości 4 metrów, nic im się nie stanie. A zabezpieczający rant, w który zostały wyposażone, dodatkowo gwarantuje większą stabilność przewożonego towaru.

Branża transportowa jest bardzo wymagająca. Lekkomyślne rozwiązania często kończą się sporymi i niepotrzebnymi kosztami. Aby tego uniknąć, warto zastosować produkty wysokiej jakości, których specyfika zaoszczędzi wielu trudności. Wybór odpowiednich palet może znacząco przyczynić się do powodzenia danej działalności. Palety H1 zostały stworzone przez profesjonalistów dla profesjonalistów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here