Jaki laptop wybrać?

Wielu z nas na pewno zastanawia się jaki laptop wybrać? Wszystko oczywiście zależy od tego, co będziemy na tym urządzeniu robić. Możemy kupić tańsze modele laptopów do pracy biurowej, oglądania filmów czy przeglądania internetu. Jednak laptopy gamingowe (czyli do grania w gry) są dużo droższe w porównaniu ze zwykłymi.

Poniżej przedstawie najlepszą opcję laptopu do pracy biurowej oraz laptopu służącego do grania w gry.

Najlepszym wyborem do pracy biurowej będzie laptop ASUS E406SA-BV124T.
Posiada on czterordzeniowy procesor Intel Celeron N3160 1.6 GHz (2.24 GHz turbo), 4 GB pamięci operacyjnej DDR4, która pozwoli na uruchomienie i sprawne działanie programów, złącza USB 3.1 Gen 1, które zapewnią szybki transfer danych, złącze HDMI. Bateria jest dobra oraz trzyma nawet do 14 godzin pracy. Co jest ważne jest on bardzo tani. Z systemem Windows 10, który jest bardzo sprawny, szybki i łatwy w obsłudze możemy go znaleźć jedynie za 1500zł.

Natomiast najlepszym wyborem laptopa gamingowego będzie laptop MSI GP63 Leopard 8RD-458PL.
Jest to laptop całkowicie poświęcony grom. Wszystkie najnowsze produkcje powinny działać na nim bez najmniejszych problemów. Posiada on procesor czterordzeniowy Intel Core i5-8300H, dysk HDD 1000GB oraz SSD 128GB, 16GB pamięci RAM. W tych laptopach ważna jest również grafika dlatego jest w nim bardzo dobrą zintegrowaną karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti , która posiada 4GB pamięci. Przekątna ekranu posiada 15,6 centymetrów oraz dostępna jest rozdzielczość 1920×1080. Matryca ekranu jest matowa. Posiada on system operacyjny Windows 10, który dobrze współpracuje z grami. Możemy go kupić za 4500zł, jednak jego parametry oraz jakość wykonania są warte tego.

Jak widać różnice pomiędzy zwykłym laptopem, a laptopem do gier są ogromne. Prawdziwi fani są gotowi do wydawania większych pieniędzy na laptopa, a przeciętny człowiek nawet nie pomyślałby o takiej opcji.
Wybrałem 2 klasyczne wybory, które moim zdaniem są najbardziej warte swojej ceny. Ich parametry jak na te pieniądze są bardzo dobre.

http://www.zieloni2004.pl/

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJak obliczyć podatek?
Następny artykułLeśne pieniądze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here