It girl

Z roku na rok świat młodego pokolenia zmienia się coraz bardziej. Dla jednych to nic dziwnego, inni nie potrafią tego zrozumieć. Jest to pokolenie, które nie zna świata bez internetu i woli spędzać czas w telefonie, niż budować relację międzyludzkie. Portale społecznościowe to ich główne zainteresowanie, to na nich spędzają praktycznie cały swój czas wolny. Co się tam kryje takiego wyjątkowego? Znajdują się tam profile ludzi, którzy stają się wzorem do naśladowania dla dzisiejszej młodzieży. Mowa tutaj o projektantach, celebrytach, sportowcach, jak i influencerkach.

Źródło: https://www.wroclovedesign.pl/it-girl-co-to-oznacza/

Co oznacza hasło it girl?

Dobry kilka lat temu bardzo modne stało się blogowanie, to właśnie wtedy nastąpiła rewolucja w świecie mody. Wszelkie treści, które były umieszczane na blogach stawały się z automatu niezwykle popularne. Z czasem coraz więcej osób zaczęło się tym interesować i tworzyć własne blogi. W wyniku tego pokazy mody stały się ważne, tak samo jak odzież, którą noszą tak zwane influencerki. Ich stylizacje zaczęły był upamiętniane na zdjęciach, a ludzie chcieli je odtwarzać. Powstały wtedy nowe trendy, które odbiegały od mody dostępnej w sklepach.

Teraz możemy wyjaśnić co oznacza hasło it girl. To nic innego jak określenie dziewczyn, które są cenione i rozpoznawalne w świecie mody. Niektóre z nich tworzą nawet własne marki i promują je za pomocą mediów społecznościowych. Są to dziewczyny, które zaczynały od zera, a teraz stały się ‚kimś’. Wszystko co osiągnęły zawdzięczają sobie, za co są szanowane przez obserwatorów. To one pokazały, że można łączyć ze sobą różne style, że nie wolno się wstydzić własnego, wyjątkowego wyglądu. Że najważniejsze jest być sobą, nie warto udawać kogoś kim się nie jest.

Kogo można umieścić na liście it girl?

Na liście nie pojawią się 3, czy 4 nazwiska. Jest ich znacznie więcej, obecnie konkurencja jest dość spora. Warto jednak zwrócić uwagę na siostry Hadid, siostry Kardashian, Hailey Baldwin Bieber, Chiare Ferragni, Kaie Gerber, czy Viktorie Rader. W naszym kraju również istnieją osoby, których nazwisko jest znaczące w świecie mody, jednak najbardziej popularne są Julia Kuczyńska i Jessica Mercedes.

Zobacz też: http://www.3pytania.pl/jak-ubierac-sie-by-wygladac-seksownie/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here