Oszczędzaj cenny czas na fakturowaniu!

Faktura VAT to jeden z podstawowych dokumentów przygotowywanych w firmach. Fakturowanie nie musi być jednak czasochłonne. Zobacz, jak można zaoszczędzić wtedy swój cenny czas!

Aby faktura VAT mogła być dowodem księgowym, musi ona posiadać określone elementy. Właśnie dlatego najlepiej wystawiać ją z użyciem specjalnego oprogramowania, które zadba o to, aby była ona prawidłowa.

Kiedyś przedsiębiorcy wystawiali swoje faktury odręcznie, na przykład na specjalnych bloczkach. Teraz jednak nie jest to konieczne. Za sprawą oprogramowania fakturującego cały proces można znacznie ułatwić i przyspieszyć. Wystawienie jednej faktury może trwać wtedy mniej niż minutę!

Aby zaoszczędzić jak najwięcej czasu na fakturowaniu, warto wybrać odpowiednie oprogramowanie. Bardzo dobrą propozycją będą tu programy online, które pozwalają na wystawianie faktur przez internet!

Oszczędność czasu na wystawianiu faktur online:

– wybór kontrahenta i towarów z gotowych list
– autouzupełnianie formularza faktury
– automatyczne obliczenia wszystkich podatków, sum
– możliwość wystawienia faktury także na smartfonie, tablecie poza siedzibą firmy
– natychmiastowa wysyłka faktury w formie elektronicznej do kontrahenta

Przygotowanie faktury przez internet może być nie tylko bardzo szybkie, ale również bardzo tanie! Dzisiaj korzystanie z programów fakturujących przez internet to koszt zaledwie 10-15 złotych netto na miesiąc. Można także zapłacić jeszcze mniej – program do fakturowania wfirma.pl jest obecnie dostępny w promocyjnej cenie 2 złotych netto miesięcznie!

Dodatkowo, przy zastanawianiu się, jaki program do wystawiania faktur online wybrać dla swojej firmy, warto pomyśleć o skorzystaniu z darmowych testów. Dzięki temu można dowiedzieć się, jak rzeczywiście wygląda obsługa takich programów i ile czasu można dzięki nim zaoszczędzić.

Zatem każdy przedsiębiorca, który nie chciałby tracić czasu na fakturowaniu, powinien sprawdzić faktury online. To atrakcyjna propozycja dla tych, którzy nie chcą, aby firmowe formalności były czasochłonne!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here