Kto powinien kupować w hurtowni medycznej

Hurtownia medyczna to jeden z tych sklepów, który silnie kojarzy się ze szpitalami, aptekami i przychodniami. W rzeczywistości jednak o wiele więcej branży może zaopatrywać się w takich hurtowniach. Kto powinien koniecznie z nich korzystać?

Salony tatuażu

Zaopatrzenie medyczne jest niezbędne w każdym salonie tatuażu. Pamiętajmy, że tatuaż jest wykonywany poprzez delikatne nakłuwanie skóry i podawanie pod nią barwnika. Oznacza to, że podczas jego wykonywania przełamywana jest bariera skóry. Stąd też koniecznie jest zachowanie odpowiednich warunków higienicznych. Każdy salon tatuażu powinien mieć swój ulubiony sklep medyczny online, w którym będzie zamawiał rękawiczki jednorazowe, waciki, środki do dezynfekcji i sterylizacji. Oczywista jest też konieczność wymiany igły pomiędzy poszczególnymi klientami. Dezynfekcji powinien podlegać także fotel, podłokietnik i wszystkie przedmioty, które mogły mieć bezpośredni kontakt z klientem lub jego krwią.

Salony odnowy biologicznej

Jeśli w danym punkcie wykonywane są zabiegi depilacji, masaży, oczyszczania manualnego czy też różnego rodzaju zabiegi laserowe, to konieczne jest odpowiednie zaopatrzenie medyczne. Absolutną podstawą są fartuchy jednorazowe oraz jednorazowa bielizna dla klientów. Potrzebne są też rękawiczki i maseczki jednorazowe. Często przydaje się też sprzęt i środki do sterylizacji i dezynfekcji. W wielu takich punktach korzysta się też z różnego rodzaju wacików i środków opatrunkowych. Czasem zaopatrują się one także w dodatkowe preparaty, które mogą poprawiać działanie stosowanych kosmetyków. W tym zakresie wybór jest olbrzymi.

Salony fryzjerskie

Nie każdy wie, że sklep medyczny online powinien zainteresować też właścicieli salonów fryzjerskich. Sterylizacja szczotek do włosów pomiędzy klientami jest czymś bardzo ważnym i nie powinna być pomijana. Coraz częściej fryzjerzy decydują się też na pracę w rękawiczkach ochronnych oraz maseczkach. Dzięki temu zarówno oni, jak i klienci czują się bezpieczniej. Pamiętajmy też, że po zakończonej pracy z klientem fryzjer powinien także zadbać o dezynfekcję miejsca pracy, czyli fotela. Dobra Hurtownia medyczna zaopatrzy salon fryzjerski także w jednorazowe fartuszki i pelerynki ochronne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here