Depilacja laserowa

Która z nas, drogie panie nie marzyła o gładkiej, pozbawionej włosów skórze na ciele? Która z nas nie miała dość kiedy podczas golenia po raz kolejny zacięła się w kolano czy kostkę? Ile razy przeliczałyście czas, który musicie poświęcić na depilację domowymi metodami? Maszynki, woski, paski z woskiem, depilatory, magiczne kremy usuwające niechciane owłosienie. Byłyśmy tam chyba wszystkie. Co mogę powiedzieć na temat takich metod? Czasochłonne, drogie i mało ekologiczne (gdyby tak zliczyć zużycie maszynek przez całe życie zrobiłaby się z tego mała fortuna), bardzo często bolesne i co najważniejsze, trzeba te zabiegi powtarzać dość często (niektóre z nas muszą robić to codziennie).

Tutaj pojawia się depilacja laserowa. Swego czasu uważałam, że to marnowanie pieniędzy, że drogie i że na pewno bardzo bolesne. Zmieniłam jednak zdanie gdy moja znajoma zaczęła zachwalać depilacje laserowe, którym ostatnio się poddaje. Skuszona pozytywnymi doznaniami koleżanki, postanowiłam spróbować i ja. Odbyłam dopiero trzy zabiegi usuwania włosów na nogach, ale muszę przyznać, że już widać różnicę i jestem bardzo mile zaskoczona samym przebiegiem zabiegu. Depilacja laserowa przebiegła w moim przypadku praktycznie bezboleśnie. Odczuwanie bólu zależy jednak od naszych indywidualnych predyspozycji, koloru skóry i włosa oraz miejsca, w którym depilacja laserowa będzie stosowana. Im wrażliwsze miejsce na ciele tym dyskomfort może być większy, ale tak jak wyżej niekoniecznie.

Patrząc jednak na to, że depilacje laserowe to usuwanie włosów na stałe, uważam, że odrobina bólu jest warta tej ceny.

Wyobraźcie sobie, że już więcej nie będziecie musiały martwić się o to, czy zdążycie ogolić pachy, czy ktoś zauważy, że tego nie zrobiłyście. Nie będziecie musiały więcej pamiętać o maszynkach jednorazowych, wkładach do maszynek, plastrach, kremach. Zaoszczędzicie czas, pieniądze i miejsce w łazience, a wasze myśli w będą mogły zajmować przyjemniejsze rzeczy niż niechciane owłosienie. Gorąco polecam depilacje laserowe z https://www.lento.pl/depilacje-laserowe.html każdemu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here