Przyjaciółka – doskonałe pismo dla każdej kobiety

Przyjaciółka to magazyn, który jest rozpoznawalny na rynku prasy od wielu lat. Posiada liczne grono zadowolonych czytelniczek, które składa się z pań będących w różnym wieku. Na przestrzeni lat dwutygodnik Przyjaciółka był modyfikowany i nieco urozmaicony. Tego typu zabiegi pozwoliły zawsze godnie i odpowiednio przedstawiać treści, w sposób modny i zgodny z obowiązującymi normami.

Współcześnie magazyn Przyjaciółka wydawany jest w formie papierowej oraz elektronicznej. Najczęściej kupowany jest w postaci prenumeraty elektronicznej, która oferuje czytelnikowi wiele niezastąpionych korzyści.

Prenumerata Przyjaciółka to doskonały wybór dla kobiety żyjącej w szybkim tempie, jak również dla pań prowadzących stały i regularny tryb życia. Z prenumeraty można korzystać w dowolnej chwili, z każdego miejsca na świecie. Wystarczy ją zamówić przez Internet i pobrać na wybrane urządzenie elektroniczne (telefon komórkowy, tablet, komputer stacjonarny, laptop).

Prenumerata Przyjaciółka jest prosta w przechowywaniu, bowiem każda czytelniczka decydująca się na otrzymywanie pisma, w szybkim czasie uzyskuje wydania w formie plików PDF. Z łatwością może je gromadzić na dysku, bez potrzeby szykowania specjalnego miejsca do kolekcjonowania prasy.

Dużą zaletą prenumeraty jest jej dobra czytelność, możliwość swobodnego przeszukiwania, kopiowania oraz dowolnego wykorzystywania treści. Ponadto prenumeratorzy Przyjaciółki otrzymują gwarancję niezmienności ceny, mogą korzystać z licznych konkursów oraz promocji na inne wydania.

Na czym polega sukces magazynu Przyjaciółka?

Prenumerata Przyjaciółka jest prosta w odbiorze i pozwala mile spędzić każdą wolną chwile. Dostarcza cenne informacje z życia, zawiera poradniki i wskazówki, dzięki którym każda kobieta staje się odważniejsza i poznaje ciekawe rozwiązania na różne problemy.

Przyjaciółka zyskała sławę głównie dzięki przedstawianiu dotkliwych problemów dotyczących osób z całej Polski. Czytelnicy mogli wysyłać listy lub dzwonić do redakcji w celu poinformowania o swoich przeżyciach. Umiejętnie składane reportaże na podstawie problemów czytelników były prezentowane w kolejnych wydaniach magazynu. Różnego rodzaju prośby o pomoc pozwoliły przedstawić sprawdzone sposoby na unikanie podobnych problemów, a także uruchomiły znaczne grono ludzi dobrej woli, którzy zebrali pieniądze np. na operację, pomoc przy odnalezieniu rozdzielonego rodzeństwa czy odbudowę spalonego domu. Owocna współpraca czytelniczek sprawiała, że powstała Fundacja Przyjaciółka pomagająca dzieciom.

Pierwszy egzemplarz Przyjaciółki został wydany w 1948 roku, od tamtej pory pismo stale powiększa swoje grono czytelniczek, aż obecnie stało się najpopularniejszym magazynem poradnikowym w Polsce. Przyjaciółka króluje na polskim rynku od 70 lat i przez cały czas umiejętnie była dostosowywana do obowiązujących norm. Współcześnie nad jej jakością czuwa redaktor naczelna pisma Urszula Zubczyńska oraz szefowa działu reportażu Teresa Zuń. Odznacza się bogatą szata graficzną, ciekawym podziałem tematyki oraz intuicyjnym rozłożeniem treści.

Magazyn Przyjaciółka jest doceniany za liczne porady z zakresu zdrowia, mody, urody, psychologii oraz prawa i finansów. Dodatkowym atutem wpływającym na jakość magazynu są ciekawe i zaangażowane społecznie reportaże oraz wzruszające historie czytelników. Ponadto pismo Przyjaciółka wysoko oceniane jest za doskonale sporządzony dział kulinarny. Przeróżne przepisy oraz dokładne ilości składników umożliwiają prenumeratorom sprawdzić się w swojej kuchni i zasmakować nieznanych dotąd potraw.

Więcej informacji odnośnie zamawiania i treści prenumeraty Przyjaciółka można dowiedzieć się na prenumerata.ruch.com.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here