wieczór kawalerski
fot. pexels.com

Przed tobą wyzwanie zorganizowania wieczoru kawalerskiego i nie do końca masz pomysły, jak zaplanować to wydarzenie? A może szukasz jeszcze więcej inspiracji, by ten wieczór kawalerski był niezapomniany? Koniecznie zapoznaj się ze wszystkimi propozycjami. Część z nich jest dość nietypowa!

Zobacz też: http://www.nadwisla.pl/niezapomniany-wieczor-kawalerski/ 

Sesja zdjęciowa

Zaproszenie fotografa i przygotowanie gadżetów na taki wieczór jest kojarzone z wieczorami panieńskimi, prawda? Dziewczyny zbierają się w jakiejś fajnej przestrzeni i pozują z rozmaitymi opaskami, szarfami, kwiatami itd. Myślenie o wieczorze kawalerskim przez pryzmat takie sesji wydaje się, jakby nie do końca miało to zdać egzamin, zwłaszcza jeśli jego uczestnicy nie mają nic wspólnego z modelingiem i nie w ich charakterze jest taka chęć do pozowania przed obiektywem. Poprzez jednak odpowiednie przygotowanie i zorganizowanie takiej sesji, mogą wyjść naprawdę świetnie zdjęcie i pamiątka na całe życie. Należy zamówić ciekawe gadżety dla panów i dedykowane specjalnie na wieczór kawalerski, znaleźć fajną przestrzeń i zorganizować w niej jakąś atrakcję, np. którąś z poniższych, aby fotograf w między czasie mógł uwiecznić to wydarzenie.

Weekend w domku w lesie

Na samą myśl, brzmi atrakcyjne! W Polsce zwłaszcza w okolicach gór i mazur można znaleźć pensjonaty, które oferują możliwość wynajęcia domku, który właśnie ulokowany jest w lesie. Ma to swój wyjątkowy i nieco tajemniczy klimat – w sam raz na taki kawalerski wieczór, czy też weekend – domek fajnie jest wynająć na kilka dni, aby móc skorzystać z uroków natury, zrobić grilla i zorganizować kilka atrakcji. Co można robić w takim domku? Przygotować imprezę domówkę, wspólne gotowanie, granie w planszówki.

Wyjście na miasto

Czasem jednak nie ma możliwości, aby zorganizować wieczór kawalerski, który tak naprawdę trwa 2-3 dni, ale rzeczywiście musi on trwać 1 dzień, czyli popołudnie i wieczór. Wtedy najlepszym rozwiązaniem na zorganizowanie takiego wieczoru jest wyjście na miasto i przygotowanie kilku atrakcji z tym związanych, np. kino, gokarty, klub, jedzenie. Taki szereg atrakcji sprawi, że wieczór będzie przesycony doznaniami, a z tego względu również niezapomniany, a o to chyba właśnie chodzi.

Przeczytaj też: http://www.3pytania.pl/kategorie-prezentow-z-ktorych-kobieta-zawsze-bedzie-zadowolona/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here