Abonament Xbox Live Gold pozwala nie tylko na granie z innymi osobami przez internet, ale również daje dodatkowe korzyści. Jeśli nie masz karty, także możesz go wykupić. Sprawdź, jak to zrobić razem z nami!

Właściciele najnowszych konsoli Xbox mogą korzystać z gry w trybie wieloosobowym przez internet po wykupieniu abonamentu Live Gold. Wraz z nim otrzymują również dodatkowe korzyści, między innymi uzyskują dostęp do darmowych gier co miesiąc, zniżki na gry w sklepie Xbox, które wynoszą nawet do 75%.

Aby wykonać doładowanie Xbox Live Gold przez internet, potrzebujemy karty kredytowej albo debetowej. Możemy również płacić z wykorzystaniem systemów płatności on-line, które obsługują przelewy – musimy wtedy doładować konto z rachunku zarejestrowanego na własne nazwisko. Co wtedy, gdy nie dysponujemy kontem bankowym albo kartą? Także możemy wykonać doładowanie, ale musimy zrobić to na inny sposób.

Przede wszystkim doładowanie Xbox Live Gold możemy zakupić w różnych sklepach stacjonarnych w formie karty z kodem – znajdziemy je między innymi w sklepach z elektroniką, grami, a nawet w niektórych hipermarketach i kioskach. Za zakupy możemy wtedy zapłacić gotówką, więc nie musimy wykorzystywać ani konta bankowego, ani karty płatniczej.

Inna opcja to wykupienie doładowania w internecie – na stronach, które sprzedają różne doładowania. Wtedy otrzymujemy wirtualny kod, który możemy potem wykorzystać na stronie Xbox do doładowania. W tym przypadku płacimy przelewem, ale nie musi być to przelew z naszego konta bankowego, ale na przykład konta kogoś z rodziny czy znajomych. Dzięki systemom szybkich płatności on-line kod możemy mieć u siebie w parę minut. Wiele serwisów tego rodzaju ma również dla swoich klientów promocje – kody możemy kupić taniej niż w oficjalnym sklepie Xbox!

Zatem, aby wykonać doładowanie Xbox Live Gold, nie musisz mieć karty – możesz zrobić to również bez niej z wykorzystaniem przelewów albo gotówki. Gdy masz już kod albo kartę z kodem, możesz wprowadzić go na stronie Xbox zgodnie ze wskazówkami, aby uruchomić albo przedłużyć subskrypcję Xbox Live Gold dla swojej konsoli i grać ze znajomymi i korzystać z promocji!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here